Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 1943 ten beri sabun zeytinyagı bakliyat baharat ve gıda takviyeleri besicilik gibi çeşitli sektörlerde hizmet etmektedir. Ülkemizin eksikliklerine göre araştırma ve geliştirme çalışmaları geliştiren firmamız hayvancılık sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda pomat kremler üretimine başlamıştır.
Ürünlerimiz kendi labaratuarlarımızda ve testler sonucunda hayvanlarımızın ihtiyaçlarını karşılanması sağlanmıştır.

İzin ve Kontrol

Bozvet veteriner sağlık ürünleri Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ruhsat ve izinlerini alarak tüm kalite kontrolleri yapılmıştır.tam otomatik makine sistemleriyle tamamen steril ortamlarda bünyemizde bulunan uzman kimyager ve veteriner hekimlerimizin AR-GE çalışmalarıyla siz veteriner hekimlerimizin ve hayvan sahiplerinin ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünler geliştirilmeye devam edilmektedir.

Ürünler Hakkında

Üretimimiz olan;

BOZVET MB İHTİYOL,

BOZVET MB RİVANOL,

BOZVET MB İODE İODURE,

BOZVET MB CAMPRE,

BOZVET MB SALİCYLE,

BOZVET MB PRİKOFT,

BOZVET MB GLİSERİN İYOD,

BOZVET MB KREOLİN.

Siz değerli halkımızın hizmetine sunulmaktadır. Bu set ile tüm hayvan dostlarımıza sizin yapabileceğiniz en güzel hediyedir.
Ürünlerimiz hayvanların derideki yaralanmalarında meydana gelen sorunları çözüm üreten deri bakım ürünleridir.

Sizin için neler sağlayabiliriz ?

Daima Müşteri Memnuniyeti ve Hizmet Kalitesi Odaklı çalışan MB Bozvet Veteriner Ürünleri olarak, 7/24 ulaşabileceğiniz bu hattımız ile yaşanabilecek karışıklıkları ortadan kaldırmayı ve hizmet kalitemizi daha da arttırmayı hedefliyoruz.

Kalite ve süreç odaklı üretim anlayışı ile ürünlerimizin aynı standartta ve en güvenli şekilde ulaşmasını sağlamak MB Bozvet’in temel amacıdır.

MB Bozvet, Müşteri Memnuniyeti politikamızın temelini müşteri odaklı oluşturmaktadır. Müşteri şikayetlerini, öneri ve memnuniyetlerini iletebileceği iletişim imkanları sunarak, sürekli iyileştirmeyi sağlayarak uzun süreli ilişkiler kurmayı hedeflemekteyiz.

Translate »